duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin

Ile ev aksesuarları ve dekor, Saymak bu küçük detaylar var: fotoğraf stratejik yerleştirme, aydınlatma doğru miktarda, çeşitli mobilya ve elbette doğru kumaş, duvar dekor için doğru çerçeveler. Bir kategori içine ev aksesuarları, insanların çoğu götürü duvar dekor ve beraberindeki çerçeveler açısından. Ancak, kare ev dekor önemli bir parçasıdır ve onlar odanın görünümünü berbat olmaz olsa, yanlış kare yerin tamamen bakabilirsiniz.

İpucu # 1: Renkli

Bu çerçeve seçimi söz konusu olduğunda, fırsatlar sonsuzdur. Gökkuşağının hemen her rengi mevcut yapı vardır. Bu, motif, desen ve dokuları bir kaç kare için olduğu gerçeği ile birleştiğinde, oldukça karmaşık duvar sanatı için doğru kare seçimi yapar. Ancak, özellikle siyah ve beyaz bazı renkleri, hemen hemen her zaman en çok ev dekor düzenleri iltifat.

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
İpucu # 2: Matchy-Matchy

Aslında her eşleşen bazen onun yeri vardır ve bu eşleştirme, duvar dekor çerçeveleri geldiğinde belirli ikilem için anahtar olabilir vardır. Çerçeveleri eşleşen zaman, varolan ahşap eşleşen deneyin mobilya Bu tablo veya belki komidin gibi odada. Onları eşleştirerek, bir tutarlı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
İpucu # 3: Çerçeve ve Wall Art El-in-El gitmek

Her zaman sanat tarzı çerçeve tarzı maç. Eğer çerçeveli sahip olan boya zarif, abartılı manzara Örneğin, o zaman aynı derecede abartılı, orantılı çerçeve hak ediyor.

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
İpucu # 4: Modern ve Geleneksel?

Bazı kareleri stilleri bir dizi için çalışacak, böylece ev dekor içinde görünüşte farklı çerçeveler karıştırmak ve maç korkmayın. Örneğin, metal çerçeveler son derece modern, ama fırçalanmış metal yapıyorsanız, aynı zamanda geleneksel bir tarz evde iyi çalışabilir. Aynı bir Viktorya evde fantastik bakabilirsiniz süslü çerçeveler, hakkında söylenebilecek ve eşit bir modern veya çağdaş alanda cazip görünüyor.

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
Home Decor

İpucu # 5: Less is More

Genellikle size uygun olduğundan tavsiye edilir rağmen duvar sanatı çerçeve (as ucu # 3 not), bazı durumlarda daha az fazla olduğunu görebilirsiniz. Seçtiğiniz duvar sanatı, çerçevenin sanatın kendisinden caydırmak istemiyorum o kadar görsel olarak ilgi çekici ise, bu özellikle doğrudur. Bu durumlarda, az daha çoktur. Kişisel kararı için aşağı kaynar.

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
# 6 İpucu: Sizin Çerçeveler koruyun

duvar dekor mobilya çerçevesi ve komidin
Home Decor

Eğer doğru çerçeveleri seçtiniz sonra, bu kare korumak için önemlidir. Çerçeveler yatırım ve buna uygun bakım yapılmalıdır. Uygun bakım Çerçevenizin duvar sanatı ve ötesinde yaşam sürer sağlayacaktır.
Görüntüler [ 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 ]

Ucu en iyi durumda ev almak için ziyaret edin Arcadian Ev DekorasyonuVe bizim bölümüne bakın oval aynalarve duvar sanatı!